Manufacturer No:GQ-30783-000
Manufacturer:Knowles
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers Two-Way Balanced Armature Speaker
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Receivers |
| Type: | Balanced Armature |
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Frequency: | 13 kHz |
| Impedance: | 37 Ohms |
| Power Rating: | - |
| Shape: | Rectangular |
| Termination Style: | Solder Pad |
| Minimum Operating Temperature: | - 17 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 63 C |
| Length: | 6.3 mm |
| Width: | 4.29 mm |
| Depth: | 5.02 mm |
| IP Rating: | - |
| Brand: | Knowles |
| Length - in: | 0.248 in |
| Length - mm: | 6.3 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Series: | GQ |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Width - in: | 0.169 in |
| Width - mm: | 4.29 mm |
| Unit Weight: | 0.209200 oz |
HOT
MMICT3902-00-012
Brand:TDK InvenSense

SPH0641LM4H-1
Brand:Knowles

CMM-4030D-261-I2S-TR
Brand:CUI Devices

CMS-151125-18SP-X8
Brand:CUI Devices
CMM-2718AB-38164-TR
Brand:CUI Devices

CPIM-4410-80Y
Brand:CUI Devices
SMS-2030MS
Brand:PUI Audio

IM73D122V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMM-2718AB-38162W-TR
Brand:CUI Devices

IM67D130AXTSA2
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






