Manufacturer No:CI-32139-000
Manufacturer:Knowles
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers RECEIVER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Receivers |
| Type: | Balanced Armature |
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Frequency: | 500 Hz |
| Sound Pressure Level: | 131.5 dBA |
| Impedance: | 47 Ohms |
| Power Rating: | - |
| Shape: | Rectangular |
| Termination Style: | Solder Pad |
| Length: | 9.47 mm |
| Width: | 7.18 mm |
| Brand: | Knowles |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CES-703316-28PM
Brand:CUI Devices

CES-231210-18PM
Brand:CUI Devices

CES-30207-158L120-67
Brand:CUI Devices

UTR-18225K-TT
Brand:PUI Audio

CPI-137-83T
Brand:CUI Devices

VEK-H-30108-000
Brand:Knowles

WBFK-33649-000
Brand:Knowles
MM20-33366-000
Brand:Knowles

CDS-2357-32-SP
Brand:CUI Devices
SMS-2030MS
Brand:PUI Audio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






