Manufacturer No:SPM0687LR5H-1
Manufacturer:Knowles
Type:MEMS Microphones
Description:MEMS Microphones Differential Analog Bottom Port SiSonic MEMS Microphone - Winfrey
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | MEMS Microphones |
| RoHS: | Details |
| Sensitivity: | - 40 dB |
| Tolerance: | 1 dB |
| SNR - Signal to Noise Ratio: | 70 dBA |
| Operating Supply Voltage: | 2.75 V |
| Output Type: | Analog |
| Port Type: | Bottom |
| Length: | 4.72 mm |
| Width: | 3.76 mm |
| Depth: | 1.25 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Knowles |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | MEMS Microphones |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 4800 |
| Subcategory: | Microphones |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.3 V |
| Type: | ANC |
| Part # Aliases: | WINFREY |
| Unit Weight: | 0.008074 oz |
HOT
ICS-40720
Brand:TDK InvenSense

WBFK-33649-000
Brand:Knowles

CMS-151135-18S-X8
Brand:CUI Devices

CPI-137-12T
Brand:CUI Devices

AS05404PS
Brand:PUI Audio

CMS-250903-18SP-X8
Brand:CUI Devices

KAS-700-0153
Brand:Knowles

CES-361811-18PM-67
Brand:CUI Devices

SMUTR-1040K-TT
Brand:PUI Audio

CDS-4051-16-SP
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






