Manufacturer No:AS05508MO
Manufacturer:PUI Audio
Type:Speakers & Transducers
Description:Speakers & Transducers SPEAKER 4.0W 8OHM 85DB 300HZ
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PUI Audio |
| Product Category: | Speakers & Transducers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Speakers |
| Type: | Speaker |
| Frequency: | 300 Hz to 20 kHz |
| Impedance: | 8 Ohms |
| Power Rating: | 4 W |
| Shape: | Oval |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 30 mm |
| Width: | 14.2 mm |
| Brand: | PUI Audio |
| Height: | 55 mm |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Speakers & Transducers |
| Self Resonant Frequency: | 300 Hz |
| other: | 72 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMS-171233-18SP-X8
Brand:CUI Devices

CPIM-4410-80V
Brand:CUI Devices

CMC-4015-40L170
Brand:CUI Devices
CMM-2718AB-38164-TR
Brand:CUI Devices

FC-23265-000
Brand:Knowles

CPS-4318-105L085
Brand:CUI Devices

CMS-151103-18S-X8
Brand:CUI Devices

CMS-231137-158SP-X8
Brand:CUI Devices

CMS-20103-078SP
Brand:CUI Devices

CPT-9019B-SMT-TR
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






