Manufacturer No:CMC-6035T-C1
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 42 dB |
| Termination Style: | Solder Pin |
| IP Rating: | IP67 |
| Diameter: | 6 mm |
| Length: | 2.7 mm |
| Operating Supply Voltage: | 10 VDC |
| Brand: | CUI Devices |
| Product Type: | Microphones |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
CMS-4021-34SP-X5
Brand:CUI Devices

IM68A130V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CI-32139-000
Brand:Knowles

UTR-18225K-TT
Brand:PUI Audio

AS05404PS
Brand:PUI Audio

CMS-160903-18S-X8
Brand:CUI Devices

CMS0361KLX
Brand:CUI Devices

IM72D128V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CMM-2718AB-38164W-TR
Brand:CUI Devices

CMS-20103-078SP
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






