Manufacturer No:ANT-W63WS6-IPW1-SMA
Manufacturer:TE Connectivity
Type:2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee
Description:Antennas RF Antenna WiFi 6/WiFi 6E/WiFi7 2.4GHz 5GHz 6GHz WLAN Hinged Blade SMA Male Connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | 2.4GHz Antenna - 2.4GHz 5GHz Bluetooth WiFi WLAN Zigbee |
| Product: | PCB Antennas |
| Type: | 1/2 Wave Triband |
| Minimum Frequency: | 2.4 GHz |
| Maximum Frequency: | 7.125 GHz |
| Protocol - WiFi - 802.11: | WiFi 6E |
| Gain: | 9.4 dBi |
| Impedance: | 50 Ohms |
| VSWR: | 1.8 |
| Power Rating: | 10 W |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Electrical Type: | Dipole |
| Number of Bands: | 3 Band |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | Connector |
| Antenna Connector Type: | SMA |
| Length: | 203 mm |
| Width: | 13.2 mm |
| IP Rating: | IP67 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / Linx Technologies |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Antennas |
| Part # Aliases: | L9000366-01 |
HOT
955181009
Brand:TE Connectivity / Hirschmann

L000320-02
Brand:TE Connectivity
SRE3W084-S9R
Brand:Antenova

GPDF357B
Brand:Taoglas

MEA-5GGG-SMA-SM
Brand:Maxtena

MA114.B.LB.001
Brand:Taoglas

ANN-MB1-00
Brand:u-blox

MEA-1621-CM
Brand:Maxtena
TG.31.8113
Brand:Taoglas

M1561HCT-22-P
Brand:Maxtena
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






