Manufacturer No:IS21ES08GA-JQLI
Manufacturer:ISSI
Type:eMMC
Description:eMMC 8GB 100 Ball FBGA 3.3V RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ISSI |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | FBGA-100 |
| Memory Size: | 8 GB |
| Configuration: | MLC |
| Sequential Read: | 250 MB/s |
| Sequential Write: | 27.3 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.0 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ISSI |
| Dimensions: | 18 mm x 14 mm x 1 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 98 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SDINBDG4-64G-I2
Brand:SanDisk

SDINBDA4-32G
Brand:SanDisk

IS21TF64G-JQLI
Brand:ISSI

SDINBDA6-128G-I1
Brand:SanDisk

SFEM064GB1ED1TO-I-6F-311-STD
Brand:Swissbit

SDINBDG4-32G-I2
Brand:SanDisk
THGBMJG7C2LBAU8
Brand:Kioxia America

SH9MAGP1ATI01
Brand:SMART Modular Technologies

SFEM080GB1ED1TO-I-8H-11P-STD
Brand:Swissbit

S40FC004C1B2I00000
Brand:SkyHigh Memory
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






