Manufacturer No:THGAMVT0T43BAIR
Manufacturer:Kioxia
Type:eMMC
Description:eMMC 128GB v5.1 eMMC (BiCS)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Memory Size: | 128 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
S40FC004C1B2C00000
Brand:SkyHigh Memory

SDINBDG4-8G-ZI
Brand:SanDisk

SFEM005GB1ED1TO-I-5E-31P-STD
Brand:Swissbit

EMMC64G-IY29-5B111
Brand:Kingston

MTFC8GAMALNA-AIT
Brand:Micron

IS21ES08GA-JCLI
Brand:ISSI

SFEM010GB1ED1TO-I-5E-31P-STD
Brand:Swissbit

MTFC16GAPALBH-AAT TR
Brand:Micron
THGBMUG8C2LBAIL
Brand:Kioxia America

SDINBDG4-16G-I2
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






