Manufacturer No:MTFC8GAMALBH-AAT TR
Manufacturer:Micron Technology
Type:eMMC
Description:eMMC eMMC 64G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Series: | MTFC |
| Memory Size: | 64 GB |
| Sequential Read: | 280 MB/s |
| Sequential Write: | 40 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.033793 oz |
HOT
S40FC004C1B1C00000
Brand:SkyHigh Memory

SDINBDG4-8G-ZA
Brand:SanDisk

SFEM080GB1ED1TO-I-8H-11P-STD
Brand:Swissbit

EMMC64G-IY29-5B111
Brand:Kingston

MTFC64GAPALBH-AAT
Brand:Micron

SFEM016GB1EA1TO-I-LF-12P-STD
Brand:Swissbit
SDINBDV4-64G
Brand:SanDisk

EMMC128-IY29-5B111
Brand:Kingston

EMMC32G-IX29-8AD01
Brand:Kingston

MTFC8GAMALNA-AIT
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






