Manufacturer No:EMMC32G-IX29-8AD01
Manufacturer:Kingston
Type:eMMC
Description:eMMC 32GB I-temp eMMC 5.1 (HS400) 153B
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 32 GB |
| Configuration: | 3D TLC |
| Interface Type: | eMMC 5.1 HS400 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kingston |
| Dimensions: | 13 mm x 11.5 mm x 0.8 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.007055 oz |
HOT
MTFC64GAPALBH-AAT
Brand:Micron

SDINBDG4-32G
Brand:SanDisk

SDINBDA4-32G
Brand:SanDisk

IS21TF64G-JCLI
Brand:ISSI

SDINBDG4-8G-XA
Brand:SanDisk

SFEM005GB1ED1TO-I-5E-31P-STD
Brand:Swissbit

IS21ES08GA-JCLI
Brand:ISSI
MTFC8GAMALHT-AAT
Brand:Micron

SFEM032GB1ED1TO-I-5E-311-STD
Brand:Swissbit

SDINBDG4-16G-ZI
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






