Manufacturer No:IS21TF16G-JQLI
Manufacturer:ISSI
Type:eMMC
Description:eMMC 16GB 100 Ball FBGA 3.3V RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ISSI |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | FBGA-100 |
| Memory Size: | 16 GB |
| Configuration: | TLC |
| Sequential Read: | 320 MB/s |
| Sequential Write: | 135 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ISSI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 98 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
S40FC004C1B2I00000
Brand:SkyHigh Memory
THGBMJG8C4LBAU8
Brand:Kioxia America

SFEM080GB1ED1TO-I-8H-11P-STD
Brand:Swissbit

SFEM256GB1ED1TO-I-8H-111-STD
Brand:Swissbit

IS22TF08G-JCLA1
Brand:ISSI

SFEM008GB1EA1TO-I-GE-12P-STD
Brand:Swissbit

SDINBDG4-8G-XI1
Brand:SanDisk

SDINBDG4-32G-XI2
Brand:SanDisk

SDINBDA6-256G-ZA
Brand:SanDisk

SDINBDG4-64G-XI1
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






