Manufacturer No:WT151512-22F2-ID
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Wearable Wireless Tx Coil 15x15x.012mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WT |
| Inductance: | 6.8 uH |
| Function: | Transmitter |
| Maximum DC Resistance: | 170 mOhms |
| Tolerance: | 5 % |
| Number of Coils: | 1 Coil 2 Layer |
| Diameter: | 15.3 mm |
| Height: | 2.42 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.504594 oz |
HOT
BQ50002ARHBR
Brand:Texas Instruments

BQ500211RGZT
Brand:Texas Instruments

IWTX4646DCEB240JF1
Brand:Vishay / Dale

WLC1150-68LQXQ
Brand:Infineon Technologies
760308101311
Brand:Wurth Elektronik

WR111180-49F5-G
Brand:TDK

BQ500511ARHAR
Brand:Texas Instruments

BQ51051BYFPT
Brand:Texas Instruments

P9243-GBNDGI
Brand:Renesas Electronics

LTC4124EV#TRMPBF
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






