Manufacturer No:WT252512-8F2-SM
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Wearable Wireless Tx Coil
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WT |
| Inductance: | 2.76 uH |
| Function: | Transmitter |
| Maximum DC Resistance: | 150 mOhms |
| Tolerance: | 5 % |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Diameter: | 25 mm |
| Height: | 2.05 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 28 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.772782 oz |
HOT
WTSC-6R3K-A11
Brand:Bel Signal Transformer

WCT38466-N0E0SST101
Brand:TDK

WTM905525-12F2-12V-G
Brand:TDK
760308101410
Brand:Wurth Elektronik

BQ51222YFPR
Brand:Texas Instruments

BQ500211RGZT
Brand:Texas Instruments
760308103109
Brand:Wurth Elektronik

146179-4001
Brand:Molex

WRSC-7R2K-32
Brand:Bel Signal Transformer

BQ51013BRHLT
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






