Manufacturer No:WR303050-15F5-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils RX Wireless Charging Coil
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 12.3 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 410 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 30 mm |
| Width: | 30 mm |
| Height: | 0.92 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Number of Turns: | 15 |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 24 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 1.763698 oz |
HOT760308105
Brand:Wurth Elektronik
WMRR124F-1
Brand:Pulse Electronics

760308102306
Brand:Wurth Elektronik
760308102210
Brand:Wurth Elektronik

WLC1115-68LQXQT
Brand:Infineon Technologies
WR222230-26M8-G
Brand:TDK

WT202012-15F2-ID
Brand:TDK
760308100141
Brand:Wurth Elektronik

P9221-RAHGI8
Brand:Renesas Electronics
760308102212
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






