Manufacturer No:WR424245-13K2-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Rx Wireless Charging Coil 11.9uH 0.22ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 11.9 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 220 mOhms |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 42 mm |
| Width: | 42 mm |
| Height: | 0.91 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 240 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.792717 oz |
HOTWMRR138F-0
Brand:Pulse Electronics
760308104119
Brand:Wurth Elektronik
760308105214
Brand:Wurth Elektronik
WR222230-26M8-G
Brand:TDK

MWCT1012VLF
Brand:NXP Semiconductors

IWTX5050FEEB100KF1
Brand:Vishay / Dale
WMRR124F-1
Brand:Pulse Electronics

LTC4120EUD-4.2#PBF
Brand:Analog Devices

IWAS3010AZEB130KF1
Brand:Vishay / Dale

BQ50002ARHBR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






