Manufacturer No:BP3622
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils WIRELESS CHARGER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Length: | 24 mm |
| Width: | 17 mm |
| Height: | 1.5 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
HOT
146179-4001
Brand:Molex

IWAS4832AAEB220JF1
Brand:Vishay / Dale
WMRR124F-1
Brand:Pulse Electronics
PCA9430HKZ
Brand:NXP Semiconductors

BQ500511ARHAR
Brand:Texas Instruments

STWLC98JR
Brand:STMicroelectronics

146179-8021
Brand:Molex

146179-0001
Brand:Molex

WLC1115-68LQXQ
Brand:Infineon Technologies

WRSC-26R0K-11
Brand:Bel Signal Transformer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






