Manufacturer No:ISO808A
Manufacturer:STMicroelectronics
Type:Power Switch ICs - Power Distribution
Description:Power Switch ICs - Power Distribution Galvanic isolated octal high-side power solid state SPI interface high inductive
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Product Category: | Power Switch ICs - Power Distribution |
| RoHS: | Details |
| Output Current: | 2.3 A |
| On Resistance - Max: | 260 mOhms |
| On Time - Max: | 24 us |
| Off Time - Max: | 80 us |
| Operating Supply Voltage: | 9.2 V to 36 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | PowerSO-36 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | STMicroelectronics |
| Product: | Power Solid State Relay |
| Product Type: | Power Switch ICs - Power Distribution |
| other: | 310 |
| Subcategory: | Switch ICs |
| Supply Voltage - Max: | 36 V |
| Supply Voltage - Min: | 9.2 V |
HOT
DG411DY+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

TMUX7219MDGKR
Brand:Texas Instruments

BTS409L1E3062AAUMA1
Brand:Infineon Technologies

MAX4634EUB+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

IPS1025HTR-32
Brand:STMicroelectronics
VND9008AJTR
Brand:STMicroelectronics

ADG201ASRZ-EP-RL7
Brand:Analog Devices

TPD1030F(TE12L,Q)
Brand:Toshiba

TMUX1122DGKR
Brand:Texas Instruments

R5527K001D-TR
Brand:Nisshinbo
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






