Manufacturer No:TBU-CA065-050-WH-Q
Manufacturer:Bourns
Type:
Description:Surge Suppressors 650V 50mA Single Bidirectional TBU AECQ
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TBU-CA-Q |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Type: | High Speed Protector |
| Voltage Rating: | 650 V |
| Current Rating: | 50 mA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DFN-3 |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Qualification: | AEC-Q101 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Bourns |
| Height: | 0.8 mm |
| Length: | 6.5 mm |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 4 mm |
HOT
DLA2-24D3
Brand:Citel

TBU-DT065-200-WH
Brand:Bourns

1250A-3S-600
Brand:Bourns

TBU-CA085-500-WH
Brand:Bourns

DS42S-120
Brand:Citel

DS240S-130DC
Brand:Citel

MJ8-POE-A
Brand:Citel

DS72US-120S
Brand:Citel

DLA-12D3
Brand:Citel

LT4356MPS-2#PBF
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






