Manufacturer No:B480-24D3
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors 4-Pair Surface Mount Signal Line Surge Protective Device (SPD) Indoor 24V screw terminals
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Surge Protection Devices - SPDs |
| Type: | Signal Line |
| Voltage Rating: | 24 V |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 50 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Height: | 35 mm |
| Length: | 120 mm |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 60 mm |
HOT
P8AX09-6G-N-MF
Brand:Citel

TBU-RS055-300-WH
Brand:Bourns
DLA-06D3-Ex
Brand:Citel

1191881
Brand:Phoenix Contact

DS41S-230
Brand:Citel

MJ8-POE-A
Brand:Citel

TBU-CA085-500-WH
Brand:Bourns

DS72US-230S
Brand:Citel
B480-24D3
Brand:Citel

2907923
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






