Manufacturer No:ONP1.2-37x54
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 50.8mA@1.2V Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 70 mW 13.7 mW |
| Length: | 54 mm |
| Width: | 36.5 mm |
| Application: | Low Light - Indoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 54 mm x 36.5 mm |
| Isc - Short Circuit Current: | 66 mA |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Module |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Solar Panel |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 1.6 V |
| Unit Weight: | 0.020000 oz |
HOT
LL200-4.8-37
Brand:PowerFilm
AM-7D08CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices

CS-PIJUICE-17
Brand:Crowd Supply
AM-1805CA
Brand:Panasonic Industrial Devices

SC20072
Brand:OSEPP Electronics

MP7.2-75F
Brand:PowerFilm

313070003
Brand:Seeed Studio

PRT-14800
Brand:SparkFun

PRT-13782
Brand:SparkFun

FIT0330
Brand:DFRobot
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






