Manufacturer No:INP3.6-12x310
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 982 uW |
| Length: | 310 mm |
| Width: | 11.86 mm |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 310 mm x 11.86 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Indoor Solar Module |
| Unit Weight: | 0.029000 oz |
HOTAM-1805CA
Brand:Panasonic Industrial Devices
AM-5610CAR
Brand:Panasonic Battery

313070002
Brand:Seeed Studio

SP4.2-37
Brand:PowerFilm

SC10072
Brand:OSEPP Electronics
AM-5902CAR
Brand:Panasonic Battery

MPT3.6-75
Brand:PowerFilm

MPT15-75
Brand:PowerFilm

CS-MPSOLAR-02
Brand:Crowd Supply

SC20036
Brand:OSEPP Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






