Manufacturer No:313070000
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 2.5W Solar Panel 116X160
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 2.5 W |
| Length: | 160 mm |
| Width: | 116 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Part # Aliases: | POW92145O |
HOT
SC20072
Brand:OSEPP Electronics

FIT0330
Brand:DFRobot
AM-5902CAR
Brand:Panasonic Battery

SC20050
Brand:OSEPP Electronics

PRT-09541
Brand:SparkFun

29250
Brand:Klein Tools
AM-1513CA
Brand:Panasonic Industrial Devices

BCSC491B6
Brand:TDK

MP7.2-75F
Brand:PowerFilm

BWA-SOLAR PANEL 20W
Brand:Banner Engineering
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






