Manufacturer No:313070003
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 2W Solar Panel 80X180
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 2 W |
| Length: | 180 mm |
| Width: | 80 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Part # Aliases: | POW81652O |
| Unit Weight: | 2.646441 oz |
HOT
P7.2-150F
Brand:PowerFilm
AM-1713CA
Brand:Panasonic Industrial Devices

313070001
Brand:Seeed Studio

PIS-0570
Brand:Crowd Supply
AM-1606C-MEL
Brand:Panasonic Battery
AM-1801CA
Brand:Panasonic Battery
AM-1424CA
Brand:Panasonic Industrial Devices

RC7.2-75F
Brand:PowerFilm

INP3.6-24x44T
Brand:PowerFilm

SC10036
Brand:OSEPP Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






