Manufacturer No:INP1.2-12x34
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 65 uW |
| Length: | 34 mm |
| Width: | 12 mm |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 34 mm x 12 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Indoor Solar Module |
| Unit Weight: | 0.003600 oz |
HOT
313070000
Brand:Seeed Studio

PRT-13784
Brand:SparkFun

MRC-KT0002
Brand:Ultralife

FIT0601
Brand:DFRobot
AM-5412CAR
Brand:Panasonic Battery

MPT3.6-150
Brand:PowerFilm

3809
Brand:Adafruit

FIT0333
Brand:DFRobot

MP3-37
Brand:PowerFilm

PT15-75
Brand:PowerFilm
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






