Manufacturer No:X4BD40L1-50100G
Manufacturer:Anaren
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Baluns |
| Frequency Range: | 2.3 GHz to 6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1.69 mm x 0.94 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 140 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Anaren |
| Insertion Loss: | 1.2 dB |
| Mounting: | PCB Mount |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Filters |
HOT
B39522B8377L210
Brand:RF360

SBTC-2-10LX+
Brand:Mini-Circuits

LFCG-3700+
Brand:Mini-Circuits

DCW-11-722+
Brand:Mini-Circuits

HFCG-4000+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-3142+
Brand:Mini-Circuits
EQY-15-24+
Brand:Mini-Circuits
B39162B8389P810
Brand:RF360

VLFG-2750+
Brand:Mini-Circuits
BFCQ-1932+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






