Manufacturer No:B39921B2615P810
Manufacturer:Qualcomm RF360
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 921.5 MHz50 Ohms SMD/SMT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qualcomm RF360 |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | SAW Filters |
| Frequency: | 921.5 MHz |
| Frequency Range: | 915 MHz to 928 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1.4 mm x 1.1 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | RF360 |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting: | PCB Mount |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Filters |
| Part # Aliases: | B2615 |
HOT
HFCN-9700+
Brand:Mini-Circuits

ZC16PD-02183-S+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-1982+
Brand:Mini-Circuits

CBP4-3180AG+
Brand:Mini-Circuits

SYPS-2-52HP+
Brand:Mini-Circuits

LFCG-2600+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-1252+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-2492+
Brand:Mini-Circuits

SCP-2-1+
Brand:Mini-Circuits

MTY2-243+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






