Manufacturer No:ZN4PD1-63HP-S+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 4 Ways DC Pass Power Splitter 250 - 6000 MHz 50 ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Power Dividers |
| Frequency Range: | 250 MHz to 6 GHz |
| Bandwidth: | 5.75 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMA |
| Package / Case: | UU846-4 |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | ZN4PD1 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 1 dB |
| Mounting: | Chassis Mount |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | Power Splitter/Combiner |
HOT
VLFG-1000+
Brand:Mini-Circuits

MAPD-011062
Brand:MACOM

B39552B8379L210
Brand:RF360

BFHK-6251+
Brand:Mini-Circuits

LFCG-4400+
Brand:Mini-Circuits

ZFRSC-4-842-S+
Brand:Mini-Circuits

X4C40K1-30S
Brand:Anaren

B39652B8380L210
Brand:RF360

B39921B2615P810
Brand:RF360
QPQ1041QTR13
Brand:Qorvo
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






