Manufacturer No:LFCN-80+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning LOW PASS FLTR / SURF MT / RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Low Pass Filters |
| Frequency Range: | DC to 80 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1206 (3216 metric) |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Series: | LFCN |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 1 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | LTCC |
| Unit Weight: | 0.005607 oz |
HOT
HFCN-5500+
Brand:Mini-Circuits

ZBSS-10G-S+
Brand:Mini-Circuits
B39662B8385L210
Brand:RF360
ZAPD-30-S+
Brand:Mini-Circuits

ZC8PD-5R263-S+
Brand:Mini-Circuits

ZN4PD-4R722+
Brand:Mini-Circuits

B39242B7539P810
Brand:RF360
QPQ1040QTR13
Brand:Qorvo

XLF-123+
Brand:Mini-Circuits

SBTC-2-10LX+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






