Manufacturer No:XHF-652M+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning REFLECTIONLESS HI PASS FLTR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | High Pass Filters |
| Frequency: | 11.4 GHz |
| Frequency Range: | 6.6 GHz to 16.2 GHz |
| Bandwidth: | 9.6 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Series: | XHF |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Filters |
HOT
ZN2PD2-63-S+
Brand:Mini-Circuits

AD4PS-1+
Brand:Mini-Circuits
EQY-15-24+
Brand:Mini-Circuits
BFCQ-1892+
Brand:Mini-Circuits
ZAPD-30-S+
Brand:Mini-Circuits

HFCN-9700+
Brand:Mini-Circuits

XLF-123+
Brand:Mini-Circuits

X4BD130LTI
Brand:Anaren

ZBSS-10G-S+
Brand:Mini-Circuits

RBP-160+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






