Manufacturer No:QPQ3501SR
Manufacturer:Qorvo
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 3.3-3.6GHz BAW Filter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | BAW Filters |
| Frequency Range: | 3.3 GHz to 3.6 GHz |
| Bandwidth: | 300 MHz |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Series: | QPQ3501 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Qorvo |
| Insertion Loss: | 3 dB |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Filters |
| Part # Aliases: | QPQ3501 |
HOT
TPLX-E3000+
Brand:Mini-Circuits

AD6PS-1+
Brand:Mini-Circuits

EP2-5G1+
Brand:Mini-Circuits
HFCW-5500+
Brand:Mini-Circuits

SC4PS-33+
Brand:Mini-Circuits

ABF-26G+
Brand:Mini-Circuits

QPQ3501SR
Brand:Qorvo

QCS-592+
Brand:Mini-Circuits

LDPW-162-242+
Brand:Mini-Circuits

B39572B8378L210
Brand:RF360
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






