Manufacturer No:TVC2335CT-50R0GN-2T-15TR
Manufacturer:Vishay
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-5GHz 2335 50ohms 100W 2% AIN Wraparound
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TVC |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 100 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 5 GHz |
| Length: | 0.35 in |
| Width: | 0.23 in |
| Height: | 0.04 in |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Vishay / Barry Industries |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Type: | Aluminum Nitrite Material |
HOT
CH0402-200RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

CZ12525T0050GTR
Brand:KYOCERA AVX

100200P4Z50-2
Brand:Anaren

CH02016-75RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

FT10800N0050J02
Brand:KYOCERA AVX

CH0402-25RJFT
Brand:Vishay / Sfernice
CH02016-150RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice

TV0404CT-50R0JN-2QTR
Brand:Vishay / Barry Industries

FC0603E50R0BTBST1
Brand:Vishay / Thin Film
TV1206CT-50R0GN-96-04TR
Brand:Vishay / Barry Industries
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






