Manufacturer No:E125N50X4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 125 W |
| Frequency: | 3 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 6.35 mm |
| Width: | 6.35 mm |
| Height: | 1.7272 mm |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Case Code - in: | 2525 |
| Case Code - mm: | 6363 |
| Package / Case: | 2525 (6363 metric) |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD Leaded |
HOT
CZ13737T0050GTR
Brand:KYOCERA AVX
FC0402E1001DTT5
Brand:Vishay / Thin Film

30-200R-S
Brand:Anaren

TV0404CT-50R0GN-91TR
Brand:Vishay / Barry Industries

C20A50Z4
Brand:Anaren
FCHP0402E50R0BGT1
Brand:Vishay

CH0402-500RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

CH0603-250RJNT
Brand:Vishay / Sfernice
FR10560N0050JBK
Brand:KYOCERA AVX

CZ12525T0050GBK
Brand:KYOCERA AVX
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






