Manufacturer No:SX9320ICSTRT
Manufacturer:Semtech
Type:
Description:Proximity Sensors PerSe Connect High Performance 2-Channel SAR Sensor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Sensing Method: | Capacitive |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Output Configuration: | I2C |
| Brand: | Semtech |
| Description/Function: | High Performance 2-ch. SAR Sensor |
| Length: | 1.69 mm |
| Maximum Frequency: | 400 kHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Current: | 29 uA |
| Operating Supply Voltage: | 1.7 V to 2 V |
| Package / Case: | WLCSP-8 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Tradename: | PerSe |
| Width: | 0.92 mm |
HOT
SX9330LIULTRT
Brand:Semtech

PL-001L-N
Brand:KEMET

LGCTA3CA01-000
Brand:Honeywell

SI1153-AB00-GMR
Brand:Silicon Labs

59025-4-T-02-F
Brand:Littelfuse

VL53L5CXV0GC/1
Brand:STMicroelectronics

CA30CLN25CP
Brand:Carlo Gavazzi

VL53L3CXV0DH/1
Brand:STMicroelectronics

E2K-C20MT12M
Brand:Omron Automation and Safety

FDC2214QRGHRQ1
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






