Manufacturer No:10217784-00
Manufacturer:TE Connectivity
Type:
Description:Proximity Sensors AD-101 4MM 071-06403
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Output Configuration: | Open Collector |
| Brand: | Measurement Specialties |
| Description/Function: | Air Bubble Detector |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 24 V |
| Supply Voltage - Min: | 5 V |
| Part # Aliases: | 071-06403 |
| Unit Weight: | 1.304431 oz |
HOT
VCNL36828P
Brand:Vishay Semiconductors

59105-1-T-00-0
Brand:Littelfuse
59155-1-S-02-A
Brand:Littelfuse

E2A-S08KS02-WP-C12M
Brand:Omron Automation and Safety

ICF18L45N14B2IO
Brand:Carlo Gavazzi

59150-2-V-05-A
Brand:Littelfuse

CA30CLN25CP
Brand:Carlo Gavazzi

59060-1-T-02-A
Brand:Littelfuse

VL53L5CXV0GC/1
Brand:STMicroelectronics

VL53L3CXV0DH/1
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






