Manufacturer No:58301-1028
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Includes: 30A. Powerpole Connector Pack - 12 Pair
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 11.75 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
58403-1046
Brand:CCS

VMUS0AV10XSFX01
Brand:Carlo Gavazzi

416040010-3
Brand:Digital View

CS-CIRCUITSETUP-01
Brand:Crowd Supply

ET340DINAV23XS1X
Brand:Carlo Gavazzi

58312-1353
Brand:CCS

2166
Brand:Tinkerforge

178011801
Brand:Wurth Elektronik

MEZS7-1SSAPowerbank
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

VMUSAV30XSXX
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






