Manufacturer No:58312-1355
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Rackmount RIGrunner 4005i
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 19 in x 2 in x 5 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
M039-V11
Brand:M5Stack

58312-1353
Brand:CCS

VMUS0AV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi

173011235
Brand:Wurth Elektronik
15304-5-2-4
Brand:Bussmann / Eaton

MEZS7-1SDAPowerbank
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

2156
Brand:Tinkerforge
TPSM63603V5RDHR
Brand:Texas Instruments

SHJWEM16A115
Brand:Carlo Gavazzi
TPSM63602V3RDHR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






