Manufacturer No:CS-CIRCUITSETUP-01
Manufacturer:Crowd Supply
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Circuit Setup -Energy Meter Board
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Crowd Supply |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Meters |
| Output Voltage: | 3.3 V |
| Output Current: | 500 mA |
| Brand: | Crowd Supply |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | Circuit Setup |
| Unit Weight: | 0.892167 oz |
HOT
TPSM8D6B24MOWR
Brand:Texas Instruments
CR00140-02
Brand:Trenz Electronic

178011801
Brand:Wurth Elektronik
31M-300-0
Brand:Bussmann / Eaton

410-294-A
Brand:Digilent

PRFE21000031
Brand:Olmatic

2157
Brand:Tinkerforge

58403-1047
Brand:CCS

MPM3690GBF-20A-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

MPM3690GBF-50B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






