Manufacturer No:3-137-003
Manufacturer:Schurter
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters FMAB NEO 1-Phase AC Filter with PE Choke 6A a. 250VAC Standard
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Schurter |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | Single Phase Filter |
| Voltage Rating: | 250 VAC |
| Current Rating: | 6 A |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Termination Style: | Quick Connect |
| Leakage Current: | 1.57 mA |
| Operating Frequency: | 60 Hz |
| Brand: | Schurter |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 15 |
| Subcategory: | Power Condition |
HOT
3-134-821
Brand:Schurter

2432409-3
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2405077-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

30KEMS10ABSDVM
Brand:TE Connectivity / Corcom

2432409-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

63AYC10B
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-015
Brand:Schurter

1-2405077-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-020
Brand:Schurter

4-2432409-3
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






