Manufacturer No:B84143C0250S250
Manufacturer:TDK
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 3-LINE FILTER 250A 305/530V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 3-Line EMC Filter |
| Voltage Rating: | 305 VAC 530 VAC |
| Current Rating: | 250 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Busbar |
| Leakage Current: | 46 mA |
| Series: | B84143C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Height: | 120 mm |
| Length: | 350 mm |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 240 mm |
| Part # Aliases: | B84143C250S250 |
HOT
2000742107
Brand:Advanced Energy

3-137-001
Brand:Schurter

2405077-9
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-000
Brand:Schurter

3-134-826
Brand:Schurter

2432409-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2432409-0
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2405077-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-134-821
Brand:Schurter

20EQ1
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






