Manufacturer No:63AYC10B
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 63A PHOENIX CONTACTS FLANGE MOUNT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| Filter Type: | 1-Phase EMC/RFI Filter |
| Voltage Rating: | 480 VAC |
| Current Rating: | 63 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Screw |
| Leakage Current: | 128 mA |
| Approvals: | UL |
| Series: | AYC (16-180 Amp) |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Compliance: | UL |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Part # Aliases: | 6609067-3 |
| Unit Weight: | 7.212 lbs |
HOT
3-134-827
Brand:Schurter

FN3288HV-230-40-C36-R65
Brand:Schaffner

B84143C0400S250
Brand:EPCOS / TDK

2432409-3
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-010
Brand:Schurter

RSEN-2030L
Brand:TDK-Lambda

3-134-826
Brand:Schurter

1-2405081-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

2432409-7
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-2432409-2
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






