Manufacturer No:B84113C0000B110
Manufacturer:TDK
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 10A 115/250V 2-LINE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 1-Phase EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 250 VAC 250 VDC |
| Current Rating: | 10 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Tab Connector |
| Leakage Current: | 369 uA |
| Approvals: | UL CSA IEC/EN |
| Series: | B84113C |
| Packaging: | Bulk |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 16 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Part # Aliases: | B84113CB110 |
| Unit Weight: | 1.480 lbs |
HOT
50KESS6AFPWHM
Brand:TE Connectivity / Corcom

25KEBS6AFPD
Brand:TE Connectivity / Corcom

FN3288HVIT-230-40-C34-R60
Brand:Schaffner

50KEBS6AFPDVM
Brand:TE Connectivity / Corcom

2-2405081-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

B84299D6300B3
Brand:EPCOS / TDK

1-2405082-3
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2405082-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-134-836
Brand:Schurter

2405081-1
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






