Manufacturer No:RSEN-2030L
Manufacturer:TDK-Lambda
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters Filter 250VAC 30A
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK-Lambda |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 1-Phase EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 250 VAC 250 VDC |
| Current Rating: | 30 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Screw |
| Leakage Current: | 1 mA |
| Approvals: | UL CSA IEC/EN |
| Operating Frequency: | 60 Hz |
| Brand: | TDK-Lambda |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Part # Aliases: | RSEN-2030L |
| Unit Weight: | 8.113011 oz |
HOT
FN5420-2.3-88-E0XXT
Brand:Schaffner

2405082-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

2432409-2
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-010
Brand:Schurter

3-134-821
Brand:Schurter

3-137-011
Brand:Schurter

25KEBS6AFPD
Brand:TE Connectivity / Corcom

RSEN-2030D
Brand:TDK-Lambda

Thyro-A 3A 400-30 HRL3
Brand:Advanced Energy

1-2405081-9
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






