Manufacturer No:50KEBS6AFPDVM
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters KEB 50A 1S NUT DELTA 440VAC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 3-Phase Power Line Filter |
| Voltage Rating: | 440 VAC |
| Current Rating: | 50 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Screw |
| Leakage Current: | 5 mA |
| Approvals: | UL CSA |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Part # Aliases: | 6-1609965-1 |
HOT
3-137-013
Brand:Schurter

2405082-5
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-016
Brand:Schurter

1-2405082-0
Brand:TE Connectivity / Corcom

2000742107
Brand:Advanced Energy

3-137-001
Brand:Schurter

1-2405080-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

20EQ1
Brand:TE Connectivity / Corcom

B84143C0250S250
Brand:EPCOS / TDK

4-2432409-3
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






