Manufacturer No:3-134-823
Manufacturer:Schurter
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters FMAB NEO 1-Phase AC Filter for Protection Class II 4A a. 250VAC M5
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Schurter |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 1-Phase AC Filter |
| Voltage Rating: | 250 VAC |
| Current Rating: | 4 A |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Termination Style: | Quick Connect |
| Leakage Current: | 5 uA |
| Approvals: | CSA ENEC UR IEC |
| Operating Frequency: | 60 Hz |
| Brand: | Schurter |
| Height: | 23 mm |
| Length: | 71 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 15 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 47.1 mm |
HOTB84299D2160E001
Brand:EPCOS / TDK

2405077-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-025
Brand:Schurter

3-137-026
Brand:Schurter

RSEN-2030L
Brand:TDK-Lambda

2405081-2
Brand:TE Connectivity / Corcom

B84243A6050N107
Brand:EPCOS / TDK

Thyro-A 3A 400-30 HRL3
Brand:Advanced Energy

3-134-833
Brand:Schurter

B84299D6300B3
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






