Manufacturer No:B7A-R6F31
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 16 PT PNP OUTCOM19.2MSLOADOFF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Outputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | PNP open collector output |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AR6F31 |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT3258C16IX2S
Brand:Microchip Technology
VEGA-340-04A1
Brand:Advantech

PXI-7901
Brand:ADLINK Technology
RSP3QD160J
Brand:Intel
LPE35002-AP
Brand:Broadcom / Avago

MIC-5401-0000E
Brand:Advantech

2293300-R
Brand:Microchip Technology

TCA39306EVM
Brand:Texas Instruments

LPE35004-M2
Brand:Broadcom / Avago

MNS2-9-W1-PC-01
Brand:Monnit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






