Manufacturer No:B7A-T6B6
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules LINK TERMINAL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Inputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | NPN compatible input logic |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AT6B6 |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT
PCI-8102
Brand:ADLINK Technology

PCM-2300TM-AE
Brand:Advantech

B54321P5100A020
Brand:EPCOS / TDK

MNS2-8-W1-PC-01
Brand:Monnit

LP32-SW-OPT-1
Brand:Broadcom / Avago
2279800-R
Brand:Microchip Technology

B7A-R3A38-M
Brand:Omron Automation and Safety
LPE32002-AP
Brand:Broadcom / Avago

P2-EC
Brand:Parallax
B7A-R6G31
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






