Manufacturer No:B7A-R3A38
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 32 NPN OUT CONN 3MS LOADOFF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Outputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | NPN open collector output |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AR3A38 |
| Unit Weight: | 2.504451 oz |
HOT
B7A-R3A33-M
Brand:Omron Automation and Safety

M024
Brand:M5Stack
96RC-SAS-4P-PE-AD4
Brand:Advantech

LPe35002-M2
Brand:Broadcom / Avago
AMP-208C
Brand:ADLINK Technology

MNS2-4-IN-PC-01-SOL
Brand:Monnit

B7A-R6B31
Brand:Omron Automation and Safety
3258C16IXS
Brand:Microchip Technology

SI05-0B00-00
Brand:Broadcom

MIC-3927CE
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






