Manufacturer No:50010R-10
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Other Modules
Description:Other Modules TPT/XF-78 Twisted Pair Transceiver
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Other Modules |
| Product: | Transceivers |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | Renesas / Dialog |
| Description/Function: | TPT/XF-78 |
| Dimensions: | 38 mm x 15 mm x 20 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Other Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Type: | Twisted Pair |
| Unit Weight: | 0.715344 oz |
HOTLPE35002-AP
Brand:Broadcom / Avago
2282500-R
Brand:Microchip Technology
LPE35000-AP
Brand:Broadcom / Avago
96RC-SAS-4P-PE-AD4
Brand:Advantech

1200UP32IXS
Brand:Microchip Technology

NB-59S-09S-0
Brand:TDK

2290200-R
Brand:Microchip Technology

VEGA-340-08A1
Brand:Advantech

DS3231MPMB1#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

B7A-T6C6
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






