Manufacturer No:B7A-R6G31
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 16 PNP OUT 0.5A 19.2MS LOADOFF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Outputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | PNP open collector output |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AR6G31 |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOTBCM957412A4120AC
Brand:Broadcom / Avago
2279800-R
Brand:Microchip Technology
B7A-T6B6
Brand:Omron Automation and Safety
B7A-T6E8
Brand:Omron Automation and Safety

2293200-R
Brand:Microchip Technology

M024
Brand:M5Stack
L3-25111-00
Brand:Broadcom / Avago
LPE32002-AP
Brand:Broadcom / Avago

B54321P5100A020
Brand:EPCOS / TDK
LPE35000-AP
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






