Manufacturer No:B7A-T6C1
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 16 PT PNP IN +/COM 19.2MS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Inputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | PNP compatible input logic |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AT6C1 |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT96SDVR-8X-ST-HL-B1
Brand:Advantech
BCM957416A4160C
Brand:Broadcom / Avago
B7A-T3E3
Brand:Omron Automation and Safety
2279900-R
Brand:Microchip Technology

L5-25239-22
Brand:Broadcom / Avago

B54321P5100A020
Brand:EPCOS / TDK

120016IXS
Brand:Microchip Technology

1200U16EXS
Brand:Microchip Technology

PCI-8134A
Brand:ADLINK Technology
L3-25111-00
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






